top of page

KAS IR ĒNU PROFILI

Ēnu profili ir jauns un moderns interjera dizaina elements, kas jebkurai telpai piešķir dziļumu un īpašu akcentu. Šādi profili rada vizuālu atstarpi starp divām virsmām, ļaujot gaismai radīt dažādas ēnas un uzlabot telpas kopējo estētiku.

led_23_4.1000x1000.jpg

Šobrīd populāri interjerā ēnu profilus apvienot ar slēptajām durvīm. Šo divu elementu apvienojums nodrošina tīru un minimālistisku apdari, radot smalku spraugu starp durvīm un sienu, tādējādi radot it kā peldošu durvju ilūziju. Ēnu profili un slēpto durvju kombinācija piešķir izsmalcinātības un elegances pieskārienu jebkuram interjera dizainam, vienlaikus palielinot telpu un radot modernu un racionālu izskatu.

shov_new_2023_5_5.1000x1000.jpg

Mūsu ēnu profili ir izgatavoti no augstas kvalitātes alumīnija, nodrošinot izturību un ilgmūžību. Tie ir pieejami dažādos toņos, ļaujot pielāgot tos atbilstoši individuālai dizaina estētikai.

Ēnu profilus iespējams izmanto dzīvojamās vai komerciālās telpās – tie būs daudzpusīgs un stilīgs papildinājums jebkuras telpas dizainam. Tos var izmantot, lai izceltu durvis un logus, radītu nevainojamu pāreju starp sienām un griestiem vai piešķirtu modernu akcentu skapjiem un citām mēbelēm.

Tīras līnijas un mūsdienīgs risinājums - ēnu profili ir lielisks interjera papildinājums ikvienam dizaina entuziastam. Uzlabojiet interjera dizainu ar ēnu profiliem un vērojiet, kā telpa pārvēršas mūsdienīgā šedevrā.

bottom of page